Svíčka - Vílí prach 180ml

319 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Přeneste se do kouzelného světa, kde žijí víly.
Drobné paprsky slunečního svitu jiskřící v jemném pudrově sladkém květinovém buketu. Krémové pižmo a měkké santalové dřevo vrství základ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

vrchní tóny: bergamot,  jablečná slupka
střední tóny: lilie, růže
spodní tóny: vanilka, pačuli, musk (pižmo), santalové dřevo

Drobné paprsky slunečního svitu jiskřící v jemném pudrově sladkém květinovém buketu. Krémové pižmo a měkké santalové dřevo vrství základ. Vrchní tóny: bergamot,  jablečná slupka střední tóny: lilie, růže a spodní tóny: vanilka, pačuli, musk (pižmo), santalové dřevo. Popis: 180ml organického sójového vosku s bavlněnými knoty.
Intenzita vůně: silná
Doba hoření: 30-40h
Vůně použitá na výrobu má prestižní certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný organizací IFRA (International Fragrance Association) se sídlem ve Švýcarsku, která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Doporučení a bezpečnostní pokyny Jedná se o dekoraci, svíčka není určena ke konzumaci. Nikdy nenechávejte rozehřát veškerý obsah vosku. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Hořící svíčku nenechávejte na vznětlivých předmětech nebo v jejich blízkosti. Svíčky neumisťujte do průvanu ani blízko zdroje tepla. Správná péče o knot má zásadní vliv na životnost a celkové hoření svíčky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz