Sluneční lapač - naděje

390 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

NADĚJE JE...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál:  sklo, bižuterie, ocel, korálky s písmeny N A D Ě J E
sbírka lapačů

Co to je lapač slunce?
Jedná se o závěsnou dekoraci a tý mé jsou vyrobené v České republice, v malé dílničce poblíž Labských pískovců. Tvořené jsou z ocelových a bižuterních prvků v kombinaci s nejkvalitnějším křišťálovým sklem, které je vybroušené (občas barvené či pokovené) tak, aby vytvářel ty nejkrásnější duhové odrazy a záblesky.

K čemu slouží?
V dnešní uspěchané době se snažíme mít radosti z maličkostí a věřte mi, že vidět duhové odrazy světlohry (lapače slunce či zářiče)  ve vašem domově, je jedna z těch věcí, která vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na duši i tváří. 

Lapač slunce vám přitáhne do vašeho obydlí světlo, duhu, radost a dobrou náladu. Dle čínské filosofie Feng shui se může naopak dávat do temných koutů a místností, aby prostor očistil a přitáhl do něj pozitivní energii.

Kde ho zavěsit?
Nejlépe do místa, kde se setká se slunečními paprsky. Je vhodné si ohlídat, aby to bylo v tu dobu, kdy jste doma, aby jste si světlohru užili.
Lapače slunce jsou vhodné pro vnitřní podmínky domova. Venku jsou také krásné, ale nezapomeňte, že se jedná o sklo a případně bižuterní komponenty. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz