KADU

Streetartový fashion label vyrobený v ČR z vysoce kvalitních materiálů jako je BIO bavlna, hedvábí a jiné.Značka KADU byla založena v roce 2020 mladým manželským párem. 

#ShowMore#

Jaroslava KAdlecová vystudovala AVU a aktivně se věnuje umělecké tvorbě, Jiří DUdák absolvoval hotelovou školu a momentálně provozuje restauraci v centru Českých Budějovic.Jarka s Jirkou se seznámili před 18ti lety v klubu a začali spolu žít svou první velkou lásku, kterou občas přerušili životní nástrahy spojené s jejich dospíváním. Nyní jsou třetím rokem manželé a mají spolu dceru Jasmínu. Jejich zájem a náklonost k módě je přivedla k nápadu založit svou vlastní značku KADU, kterou vám nyní představují.

KADU necílí na konkrétní skupinu lidí a jejich myšlenkou je oblékat zákazníky všech věkových kategorií. Značka s minimalistickým vzhledem a základní barvy tak dovolují kombinovat různé módní styly, jak ty klasické tak i ty odvážnější. Oblečení je vyráběno v České republice z vysoce kvalitní BIO bavlny, která zaručuje dlouhou životnost materiálu a komfort který je hlavní prioritou tvůrců.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz