Harmonizace čaker, 230 ml

449 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

V této jedinečné sójové svíčce s dřevěným knotem naleznete až sedm rozličných nádherných přírodních vůní, které postupně pročistí prostor kolem vás a zároveň vytvoří atmosféru pro správné proudění energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

- sójová svíčka sedmi vůní ve skle s dřevěným knotem
Vůně, které svíčka obsahuje (shora dolů):

 • LEVANDULE (korunní čakra / bytí, osvícení) - jemná, uklidňující a omamná vůně používaná již od starověku, která přispívá k hluboké relaxaci. Pokud jste plni tvůrčího potenciálu, ale nedaří se vám jej dobře projevit, podpoří ve vás schopnost plně se vyjádřit.

 • SANTALOVÉ DŘEVO (třetí oko / intuice, moudrost, poznání) - sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká vůně. Santal je považován za symbol životní síly a je účinným afrodiziakem. Uklidňuje mysl, pomáhá při depresích a navozuje dobrou náladu. Je používán při meditaci, modlitbě a obecně při duchovních praktikách. Jeho mírně balzámový tón evokuje hluboký klid. Santalové dřevo je silně ochranné, zahání negativitu a je vhodné, pokud se potřebujete uzemnit.

 • JASMÍN (krční čakra / komunikace, sebevyjádření) - elegantní, květinová vůně, která přináší uklidňující i afrodiziakální účinky. Smyslná a hluboce ženská vůně jasmínu vytvoří příjemně svádějící atmosféru a nenechá nikoho chladným.
 • LÍPA (srdeční čakra / láska, léčení, vztahy) - lehká a něžná květinová vůně s jemným balzámovo-pudrovým podtónem, která vzbuzuje pocity klidu, bezpečí a čistoty

 • CITRON (solar plexus / osobní moc, projev vůle) - jiskřivá vůně plná života, radosti a energie, má povznášející a energizující účinky a povzbuzuje tělo i mysl, pomáhá zlepšit náladu a vrací do života hravost a pocit štěstí. Je vhodná při mentální činnosti nebo studiu. Zlepšuje soustředění, podporuje tvořivost a dodává energii při nedostatku podnětů, depresích, apatii a duševní únavě.

 • POMERANČ (sakrální čakra / citová rovnováha, sexualita, tvořivost) - svěží a sladká vůně plná slunce, která dokáže uvolnit napětí, odstranit frustraci, rozproudit energii, navodit radost a pozitivní náladu. Pomeranč je tradiční symbol štěstí a prosperity a jeho vůně vám pomůže docílit uvolnění.

 • GERÁNIE (kořenová čakra / přežití, tělesné potřeby) - v duševní rovině odstraňuje frustraci a podráždění, zlepšuje soustředění a dodává pocit klidu. Podněcuje spontánnost, zdravou touhu po radosti a potěšení, komunikaci, tvůrčí energii a intuici.

  Vosk

  Vosk, ze kterého je svíčka vyrobena, je 100% sójový přírodní vosk, který má oproti klasickým parafínovým svíčkám řadu výhod:

  • Hoří při nižších teplotách a mnohem déle (až o 50 %) než tradiční vosky
  • Má čistší spalování a při hoření nestéká
  • Neobsahuje škodlivé/nebezpečné přísady, je nezávadný pro naše zdraví

  Ostatní informace

  Tato svíčka obsahuje jen přírodní vonné silice.
  Svíčka má dřevěný knot.

  Doba hoření je 35-45 hodin.

   


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz