Cestovní kufřík - Garsonka (střední)

1 947 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CESTOVNÍ KUFŘÍK - garsonka - střední

Dřevěné hračky s duší

Na detailech záleží. Pojďme spolu vytvořit nový dětský svět.

 Svět, na který budou naše děti s láskou a úsměvem vzpomínat. I za několik desítek let. Vraťme se s nimi do těch nádherných líných dní, kdy jediná starost byla, na co si dnes budeme hrát... Zavítejte do obchůdku a vyberte si hračku, jež vznikla ručně a s láskou. Vydejte se se mnou do míst, kde mají hračky duši a každý den čarují úsměv na nejen dětských tvářích. Své hračky vyrábím z materiálů z českých lesů, zahrad a luk. Tak, aby rozvíjely kreativitu a emoční inteligenci. Zprostředkovávám dětem dotyk s přírodou a přináším radost ze hry. Doma i na cestách, v postýlce i na louce. Všude tam, kde si dítě bude chtít hrát.

 Všechny hračky vyrábím ručně já, #truhlarovadcera. 

Používám přírodní materiály, převážně dubové či bukové masivní dřevo. Díly spojuji lepidlem s atestací pro dětské hračky. Veškeré textilní části u hraček jsou šité z bio bavlny. Vše je skutečně ruční práce. 
Záleží mi na zdraví vašich dětí a proto v Obchůdku naleznete hračky pro děti, které jsou nezávadné, ekologické a které jsou vyráběné s maximálním ohledem na přírodu. Odesílám pouze ty výrobky, které bych sama přijala. Kvalita a smysluplnost hraček je pro mne velmi důležitá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářova dcera
Dárky: pro nejmenší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz